Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ik ben een kat in een verkeerd lichaam. Ik verlang naar een zachte vacht die ik schoon zou likken. Ik lig een gat in de dag, en in de nacht, te slapen. Je kan me dan op mijn buik aaien en ik spin. Als een vogel langs vliegt, spring ik naar het raam. Een vluchtende muis heb ik al bloothandig gepakt. Dat voelde mieters.

Praten met mensen gaat me steeds slechter af. Met mijn poezenvrienden, daarentegen, kan ik uitstekend communiceren. Ik begrijp alles wat ze bedoelen. Ik vòel wat ze voelen. En omgekeerd.

Ik menstrueer 1 keer per jaar, in de lente. Dan ben ik vatbaar voor seks. Een maand of wat later werp ik drie jong tegelijk.

Dokter, zo kan ik niet langer leven. De mens eist van me dat ik mensendingen doe: werken, koken, praten. Ik kan dat niet meer. Dokter, mag ik een operatie om kat te worden? En zit zo’n operatie in het ziekenfonds?

Oud Zeikwijf
Oud Zeikwijf
Deze prachtvrouwe van Franse oorsprong stalkt KutBinnenlanders.nl sinds het BlogBal (waar zij de führer was en is) in 2010. Smeken, roepen, dode vogeltjes door onze brievenbus gooien, alles heeft ze al gedaan om maar per se ook hier te kunnen publiceren. De redactie riposteerde nog "Maar jij bent Amsterdamse nu, dat kan écht niet hoor." Maar ze bleef volhouden. Het kwam al zo ver dat ze bij een van onze redactievergaderingen aanschoof en ons allemaal dronken voerde. Zelfs de Opperpater, en dat is geen sinecure. En nu zitten we ermee. Maar ze is dus wel keistoer. Dus dan is het oké.

AT5
Nurks Magazine
Het BlogBal
OudZeikWijf.com
Twitter