Ja, hij heeft een nektapijt. Nee, hij is niet de enige. Alleen, hij verschijnt op de treurbuis en aldus is hij een B. Nu dus zijn de kijkers het genaamde teevee verdeeld tussen zij die aanstoot nemen aan dat haarkussen, de aanstootkussens dus, en zij die er juist naar opkijken. Het kan ook dat hijzelf deze verdeeldheid simuleert.

Onderzoek wijst uit dat het aantal kaalhoofdigen ongeveer gelijk verdeeld is over beide kampen. Gelukkig beschikt hij over de nodige arrogantie. Of is het bevrijde vrouwelijkheid. De media over de media, niet multimedia maar metamedia, hadden lont geroken en stelden hem vragen. Ook en als het ware terloops over zijn nektapijt.

‘Ik lig er niet wakker van wat de kijkers ervan vinden. Ik heb me lang geleden erbij neergelegd. Dat moeten ze dan ook maar doen.’

Marc Tiefenthal
Marc Tiefenthal
In tijden van toenemende verdomming en groeiend nationalisme is het gepast, ha, erop te wijzen dat Marc Tiefenthal gemakkelijkheidshalve kan worden gecatalogeerd als Belgisch dichter, die zowel in het Nederlands als het Frans schrijft. In diezelfde context, stijgende verdomming en toenemend nationalisme, vraagt menigeen zich af waar de dichter verblijf houdt. Daar hij op twee plaatsen in de wereld verblijf houdt, dit is bilokaal woonachtig, heeft hij op het Groot Smoelenboek van de heer Sukkelberg, voor de lol Bobigny als woonplaats opgegeven. Kom hem daar maar niet bezoeken. Evenmin als in Menen, Ieper, Leuven, Bossière, Brussel, Antwerpen noch Temse, waar hij ooit gewoond heeft.