XML: RSS Feed XML: Atom Feed Add to Google
Mutti
Belezen Kutbinnenlander


« Februari 2010 »
Z M D W D V Z
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            
Tegeltjes!



Probeersel Fillumpiess

'Van De Daken' a.s. zondagmiddag  13 8


De lente vieren met een middag poëzie? Of enkele van uw KutBinnenlanders.nl helden in vlees en bloed aanschouwen? Dat kan op zondag 25 april in Paradox, Tilburg. Dan is de eerste editie van ‘Van de daken, een implosieve middag’. Vanuit verschillende kunstdisciplines wordt een brug geslagen naar de dichtkunst. Van muziek en dans, tot beatbox en theater. Het programma begint om 15.00 uur. De toegangsprijs is €5,-.

Het programma is lekker afwisselend. En spannend, want we gaan een aantal kunstvormen met elkaar bestuiven. Benieuwd wat dat oplevert? Zorg dan dat je erbij bent in Paradox. En kom op tijd, want we beginnen precies om 15.00 uur!

Deelnemers: beatboxer Niek Dingemans, Esther Porcelijn, A.C.G. Vianen, Tilburgs stadsdichter Cees van Raak, Nick J. Swarth, Niels Duffhuës, Bandirah, Elsa Bosma, Thomas Maarten van der Zwan, Tom Pijnenburg en Frank van der Nieuwenhuijzen. Presentatie: A.H.J. Dautzenberg.

Rudi trifft Härry beim Meeting Corner am Bahnhof  12 11


Rudi trifft Härry beim Meeting Corner am Bahnhof.

R: “Tsusz Härry, das Leven lacht dir zu oder was?”

H: “Nein, gar nicht. Ich komme net von der Specialist. Ich habe Krebs in meinem Anus.”

R: “A, dann kann ich nun dein neues Fahrrad kaufen fur ein freundlicher Betrag.”

H: “Nein, da ist schon ein Junk aufgefallen vom Hochbau in der Prinz Wilhelm von Herzogenpiemelstrasze. Er is jetzt ganz verfrummelt mit weefselresten am Handgriff.”

R: “Du meinst ein Rauschgiftverslavende. Mann, du hast Pech!”

H: “Ich bin nicht zum Tode aufgeschrieben. Ich brauche nur ein zogenanntes Stoma. Der kann ich auf meinem Rucke binden. Kein Pfennig Schmerz.”

R: “Pffui! Das is ja ein Pak von mein Herz.”

H: “Jetzt geh ich Puppen. Ich will ja lekker scheiszen, so lange es noch kann.”

“Was fur ein Typ,” lacht Rudi.

Stootje  28 16

Een woord van de sponsor (10)  33 35


René van Densen, onze soort van hoofdredacteur en account manager, is deze week spoorloos. Hij heeft zijn PC op de redactie aan laten staan zodat we dit bericht nu onder zijn account kunnen plaatsen, maar waar hij is, wij weten het niet. Hij zat al stiller en stiller achter zijn bureau te mompelen sinds de arrestatie van Gregorius Nekschot maar deze week heeft hij zijn gezicht nog geen moment laten zien. Misschien is hij ziek, of is er iets op het gebied van de liefde, we weten het eerlijk gezegd niet. Hoe dan ook, we nemen het er even lekker van op de redactie, al is het wel een beetje een chaos. (meer)

Onze shop opent haar deuren.  67 49


Vanavond is onze KutBinnenlanders.nl webwinkel officiëel geopend. De KutWinkel is reeds rijkelijk gevuld met diverse producten van onze KutBinnenlanders. Schap na plank is gevuld met onze geestelijke KutBaby's. Het was een uiterst feestelijke KutOpening hedenavond. De KutBurgemeester is nog langsgekomen met de KutWethouders in zijn KutKielzog. De KutPers was rijkelijk vertegenwoordigd en nam vele KutFoto's. Ja, het was een fantastische KutAvond. We willen u, KutBezoeker, bij deze uitnodigen om lekker erop los te KutWinkelen in ons webshoppie. Speciaal voor u is er een willekeurige greep uit ons KutAssortiment aan de rechterzijde van de diverse voorpagina's geplaatst. Houdt u niet in, spendeer rijkelijk uw zuurverdiende KutCenten en help deze KutWebsite voortbestaan!

FotzeInländer.de (2)  24 19

(meer)

Vijf  8 8

Rebus  13 11